arysa.pl

Arysa.pl – moda, uroda, styl życia, dziecko

naturalne włosy clip in
Lifestyle

Doczepiane naturalne włosy clip in

Wiele kobiet marzy o pięknych, gęstych i lśniących włosach. Zadbane i zdrowe są atrybutem kobiecości, ale nie każda z pań została obdarowana przez naturę tak hojnie obdarowana. Dzisiejsze, nowoczesne metody pozwalają w bardzo szybkim czasie odmienić taki stan rzeczy. Coraz więcej salonów fryzjerskich oferuje przedłużenie i zagęszczenie włosów przy pomocy tzw. doczepów.

Przedłużenie włosów metodą clip in

Ogromną zaletą włosów clip in jest to, że nie trzeba w tym celu korzystać z usług fryzjerki. Jest to na tyle proste, że spokojnie można sobie poradzić samodzielnie. Żeby całkowicie odmienić swoją fryzurę, wystarczy kupić zestaw doczepów. Naturalne włosy clip in składają się z kilku taśm, najczęściej 5, 6 lub 7. Dzięki metodzie clip in w szybki i prosty sposób można przedłużyć nawet krótkie włosy. Ważne jest także to, że taki sposób na przedłużanie nie jest drogi i w porównaniu z innymi metodami, wychodzi bardzo korzystnie. Co ważne, doczepiane włosy metodą clip in nie niszczą naszych naturalnych.

Jak dbać o naturalne włosy clip in?

Doczepiane włosy clip in można nosić przez cały dzień, ale na noc powinno się je zdejmować. Jeśli nie ma takiej możliwości należy je zapleść w ciasny warkocz. Dzięki temu nie narazimy pasm na uszkodzenia. Stosując odpowiednią pielęgnację, takie włosy posłużą przez kilka miesięcy.

Włosy clip in, tak samo jak naturalne, potrzebują mycia. Oczywiście nie trzeba tego robić każdego dnia. Jeśli są noszone codziennie, przez wiele godzin, wystarczy, że umyjemy je raz w tygodniu. Jeśli natomiast są noszone okazyjnie, bez obaw można to robić raz w miesiącu.

Kosmetyki do włosów clip in

Zanim przystąpimy do mycia włosów clip in, należy je dokładnie rozczesać. Jeśli włosy będą bardzo splątane zaleca się użycie jedwabiu w płynie. Dzięki temu łatwiej pozbędziemy się kołtunów. Jeśli chodzi o samo mycie, to odpowiednie będą delikatne szampony, bez silikonów i parabenów, które dodatkowo nawilżą włosy. Trzeba także zwrócić uwagę na dokładne spłukanie szamponu, ponieważ każda pozostawiona ilość może zniszczyć włosy. Każdorazowo, po umyciu konieczne będzie nałożenie odżywki. Dzięki tym zabiegom naturalne włosy clip in przez długi czas zachowają piękny wygląd i będą gwarantowały wspaniałe efekty.

Z naturalnymi włosami clip in każda kobieta poczuje się atrakcyjnie. Taśmy są niewidoczne, dlatego nikt nie domyśli się, że mamy doczepy. Takie włosy można także poddawać stylizacji. Używając kosmetyków ochronnych, bez obaw, można je prostować lub używać lokówki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.