arysa.pl

moda, uroda, styl życia, dziecko

Oryginalne suknie ślubne
Moda

Oryginalne suknie ślubne

Niektóre kobiety faktycznie wolą postawić na oryginalne i indywidualne podejście, rezygnując z tradycji w postaci białej sukni ślubnej. Na szczęście również w tym wypadku można liczyć na projektantów, którzy potrafią stanąć na wysokości zadania i stworzyć dzieło unikatowe, które podkreśli osobowość panny młodej. Moda ślubna wbrew pozorom jest pełna niespodzianek o których nie ma się najmniejszego pojęcia do momentu, gdy trzeba samodzielnie przygotować się do własnego ślubu. Wówczas okazuje się, że jednym ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

Ostatni krzyk mody

Zdecydowanie coraz większą popularnością cieszą się suknie ślubne 2022 składające się z dwóch odrębnych części. Takie dwuczęściowe rozwiązanie to niezwykła innowacja w ślubnej branży i wyjątkowo udane połączenie tradycji z nowoczesnym podejściem do tematu. Choć w pierwszym momencie trudno jest sobie wyobrazić w takiej kombinacji elegancję i klasę, to jednak trzeba przyznać, że wiele kreacji tego typu zachwyca od pierwszego wejrzenia. Na ogół zestaw składa się z dopasowanego topu wykonanego z tiulu kub uwodzicielskiej koronki oraz rozkloszowanej i zwiewnej spódnicy. Dla kobiet, które wyjątkowo mocno wzbraniają się przed sukienkami takie rozwiązanie może być prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Kreacje prezentują się fantastycznie, nadając kobietom czegoś na wzór eleganckiego luzu i dystansu.

Czy biel wychodzi z mody?

Z całą pewnością wiele kobiet nie wyobraża sobie drogi do ołtarza w sukni innej niż biała. Biel jest symbolem dziewictwa, ale również niewinności, czystości oraz szczęścia. Niemniej, rośnie grono kobiet, które za wszelką cenę pragnie się wymknąć stereotypom i tradycjom narzuconym z góry. W związku z powyższym biel zostaje odstawiona, a na jej miejsce wskakują kolory, których nigdy wcześniej nie spodziewalibyśmy się na ślubnym kobiercu. Pojawia się wobec tego czerń, która w naszym kraju jest utożsamiana przede wszystkim z żałobą. W innych rejonach świata jest jednak kolorem elegancji i czegoś enigmatycznego. Odważne kobiety nie boją się sięgać po czarne suknie, aczkolwiek taki wybór zawsze wiąże się z kontrowersją i być może nawet brakiem aprobaty ze strony rodziców. Czarna suknia ślubna może być jednak pięknym wyborem. W naturalny sposób wyszczupla i jednocześnie nadaje odpowiedniej ilości szyku. Ciekawym wyborem są również suknie w kolorze wyrazistej czerwieni. Trzeba mieć jednak świadomość tego, że kolor ten w żaden sposób nie nadaje kobiecie delikatności ani subtelności. Wręcz przeciwnie. Jest nasycony pewnością siebie i pewnego rodzaju seksualnością. Bez względu na fason sukni, kobiety wybierające czerwień, decydują się również na kreację o konkretnym charakterze. Bez względu na wszystko, dzień ślubu to dzień, w którym kobieta nie powinna sugerować się sugestiami innych. To jej własne odczucia powinny być brane pod uwagę w pierwszej kolejności i nikt nie powinien jej wyręczać w podejmowaniu decyzji. Nawet jeśli zdecyduje się na sukienkę w kolorze fluorescencyjnym.