arysa.pl

Arysa.pl – moda, uroda, styl życia, dziecko

damska torebka
Zakupy

Wybieramy torebkę na lato!

Każda kobieta wie o tym, że torebkę dobiera się w oparciu o bardzo wiele kryteriów. To nie tylko kwestia funkcji, jaką ma spełniać oraz tego, z jakiej okazji wychodzimy z domu, ale też nasz humor a nawet… pora roku. Dziś zastanowimy się, jaka powinna być idealna, uniwersalna torebka na lato – taka, którą można mieć zawsze pod ręką i wiadomo, że się sprawdzi.

Torebka na lato niejedno ma imię

Jak już zostało wyżej wspomniane, mnogość czynników wpływających na wybór idealnej torebki jest tak wielka, że nie istnieje tutaj jedynie słuszny Graal, który można stawiać za wzór. W lecie o sięgnięciu po ten, a nie inny model, może decydować nawet pora dnia – w południowym słońcu z pewnością nie sprawdzi się wielki, ciężki worek, choć pleciona shopperka już mogłaby być odpowiednią opcją (tym bardziej, ze plecionka idealnie współgra z ciepłym klimatem). Rano, gdy wychodzimy do pracy, z pewnością będziemy potrzebowali czegoś pakowanego, ale już na wieczorne wyjścia zazwyczaj liczy się styl i możliwość dopasowania torebki do kreacji.

Ideału nie ma, ale…

…można do niego dążyć. Idealna torebka na lato, przy założeniu sięgnięcia po nią na niezobowiązujący spacer, mogłaby się odznaczać kilkoma podstawowymi walorami. Jakimi?

Jeśli chodzi o rozmiar, to z pewnością nie należy przesadzać. Mały, ale w miarę pakowny model z pewnością będzie najbardziej uniwersalny. Co do koloru – lepiej unikać ciemnych barw, które absorbują promienie słoneczne i nagrzewają torebkę. Ważne też jest, by można było ją nosić na wiele różnych sposobów – gdy trzeba w dłoni, ale gdy jest taka możliwość, na ramieniu. Przydadzą się też kieszonki na różne ważne drobnostki.

Torebka na lato od ADAMA BARONA

Jeśli szukamy poręcznej, eleganckiej torebki na lato, warto zwrócić się w stronę asortymentu renomowanej marki, jaką jest ADAM BARON. W swojej ofercie posiada bardzo wiele różnych modeli, praktycznie na każdą okazję – znajdzie się też coś idealnego na ciepłe wakacyjne dni.

Mowa o torebce Verity Summer bag w kolorze beżowym. Pierwszym i jednym z najważniejszych jej atutów jest wytrzymałość, bo jak wszystkie torebki marki, wykonana jest z wysokiej jakości włoskich skór bydlęcych. Nie bez znaczenia jest też fakt, że mamy tu do czynienia z matowym wykończeniem.

Verity Summer bag (która już w nazwie ma przecież „lato”) jest ponadto bardzo poręczna i pakowna i to pomimo swoich kompaktowych rozmiarów (4x17x18). Wystarczy wspomnieć, że wyposażona została w specjalną kieszeń na telefon. A jeśli zaskoczy nas wakacyjna ulewa? Model ten posiada wodoodporną podszewkę. Całości dopełnia beżowy kolor, który jest prawdziwym hitem tego lata, a i w kolejnych sezonach powinien być na topie.