arysa.pl

Arysa.pl – moda, uroda, styl życia, dziecko

Moda Uroda

Ślubny makijaż – o czym musisz pamiętać?

W tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub i wesele, każdy chce wyglądać wyjątkowo. Wiele miesięcy wcześniej wybieramy kreację, fryzurę i makijaż. Ten ostatni element jest bardzo ważny. Większość z kobiet decyduje się na wizytę u makijażystki, która zajmie się wszystkim. Jednak są też panie, które same chcą się pomalować. Czasem same wiemy najlepiej, co chcemy stworzyć i w czym czujemy się najlepiej. Jednak w obu przypadkach, czy to jest makijażu kosmetyczki czy wykonywany samodzielnie, trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii!

Jaki powinien być makijaż ślubny?

Wiele osób przed swoim ślubem wyszukuje w Internecie inspiracje do makijaży ślubnych. Zwykle są one stonowane, w odcieniach nude lub delikatnym różu. Jednak nie oznacza to wcale, że Ty też musisz mieć właśnie taki makijaż! Każda Panna Młoda powinna sama zdecydować, jak chce wyglądać. W końcu to jej wyjątkowy dzień. Jeśli dobrze czujesz się w czerwonych ustach – zrób sobie takie! Jeśli lubisz mocno podkreślone oko – proszę bardzo! Czasem ogólny styl wesela pozwala na dowolną zabawę ze strojem i makijażem. Takie odważne podejście jest coraz bardziej popularne. W końcu to Twój ślub i wesele – stwórz je tak, jak to sobie wymarzyłaś!

Makijaż ślubny – co jest w nim najważniejsze?

Obojętne, w jakim stylu będzie Twój makijaż. Są pewne kwestie, które muszą być zachowane w każdym make upie! Przede wszystkim chodzi tu o trwałość. Trzeba pamiętać, że makijaż musi przetrwać całą noc aż do rana. Czeka nas wiele emocji, być może łzy wzruszenia, a także taniec itp.. Wszystko to oddziałuje na nasz makijaż! Warto więc zadbać o to, aby był on po prostu mega trwały. Posłużą nam do tego kosmetyki takie jak baza pod makijaż, puder oraz fixer. Wszystko to razem mocno utrwali całość i pozwoli na całą noc idealnego wyglądu. Propozycje sprawdzonych kosmetyków znajdziesz na stronie: www.alicjawitzamakeup.pl.

Wymarzony makijaż na wymarzony ślub

Każdej Pannie Młodej życzymy, aby w tym wyjątkowym dniu wszystko poszło po jej myśli! Idealny makijaż to jedna z tych rzeczy, o którą zwykle bardzo się martwimy. Jeśli tylko odpowiednio go przemyślimy, a także przećwiczymy przed wielkim dniem, to na pewno nic nie stanie nam na przeszkodzie! Koniecznie pamiętaj o wybraniu sprawdzonych kosmetyków i mocnym utrwaleniu. Trzymaj się tych zasad, a wszystko będzie po prostu idealne! Jeśli decydujesz się na makijaż u kosmetyczki, to koniecznie udaj się na próbę, na której sprawdzisz, czy rzeczywiście stworzy ona to, o czym marzysz!