arysa.pl

Arysa.pl – moda, uroda, styl życia, dziecko

portale plotkarskie
Lifestyle

Przegląd popularnych portali plotkarskich

Znane przysłowie mówi, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła, niemniej jednak jesteśmy ciekawi, co dzieje się u znajomych czy sąsiadów. Podobnie jest z tymi znanymi z pierwszych stron gazet. Chcemy wiedzieć o nich wszystko, co robią, gdzie są czy z kim są. O ile wiele takich informacji znajdziemy na stronach różnych gazet, to w dobie rozwoju technologii i łatwego dostępu do Internetu taką wiedzę zapewniają nam portale plotkarskie.

Pudelek.pl

Ten portal plotkarski, należący do koncernu Wirtualna Polska Holding, to jeden z pierwszych tego typu, jaki zaistniał w Internecie. Działa on od stycznia 2006 roku i jest jednym z najpopularniejszych serwisów plotkarskich. Jego głównym celem jest przedstawienie wiadomości o znanych osobach z showbiznesu, ze szczególnym zwróceniem uwagi na informacje sensacyjne, niepotwierdzone i niedostępne w innych mediach. Materiały pochodzą z listów wysyłanych do redakcji przez paparazzich oraz dziennikarzy śledczych i publikowane są bez wiedzy i zgody zainteresowanych. Prócz plotek z celebryckiego świata, serwis zamieszcza relacje z festiwali filmowych czy muzycznych.

Pomponik.pl

Pomponik.pl jest serwisem pozabrandowym, należący do portalu internetowego Interia.pl. Jest portalem plotkarskim, skupiającym się głównie na informacjach dotyczących gwiazd rodzimego showbiznesu. Plotki przedstawiane są w postaci kwadracików zawierających zdjęcie i krótki opis zachęcający do naciśnięcia i przeczytania artykułu. Są one mniej lub bardziej błahe a ponadto znajdują się tutaj galerie zdjęć oraz klipy wideo. Dodatkowym elementem są ankiety powiązane z wydarzeniami dotyczącymi życia celebrytów jak i pojedynki, w których można głosować na lepszą fryzurę czy strój. Ponadto, w dziale Gwiazdy można znaleźć poukładane alfabetycznie nazwiska celebrytów, o których pisane są artykuły, oraz przeczytać ich krótką notkę biograficzną i znaleźć podlinkowane artykuły.

Plotek.pl

To pozadomenowy serwis, wchodzący w skład grupy Gazeta.pl, który jest serwisem rozrywkowym, umieszczającym informacje o gwiazdach i celebrytach. Przypomina on inne portale plotkarskie, gdzie znajdują się artykuły z dołączonym adekwatnym zdjęciem i podpisem. Prócz plotek, strona zawiera liczne materiały video oraz wywiady z celebrytami. Portal zwraca również swoją uwagę artykułami modowymi, często oceniając styl ubierania danej gwiazdy i linkując sklepy z ubraniami, które ma na sobie. Dodatkowo, przedstawia również wpadki modowe celebrytów. Czytelnik znajdzie tutaj również sporo plotek o osobach, które dopiero aspirują do miana celebryty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.