arysa.pl

Arysa.pl – moda, uroda, styl życia, dziecko

wzorki na paznokcie hybrydowe
Uroda

Modne wzorki na paznokcie hybrydowe

Zdobienia paznokci to temat rzeka. Możesz wykonać proste, niewymagające ani talentu, ani specjalnych akcesoriów. Możesz też sięgnąć po szeroki wachlarz produktów, które pozwolą uzyskać dodatkowe efekty. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji oraz polecane wzorki na paznokcie.

Jedne z nas chętnie wykorzystują różne techniki lub dodatki, by wykonać wspaniałe zdobienia, inne jedynie własny talent i umiejętności manualne. Nie ma znaczenia, którą drogę wybierzesz, jeśli pozwala ona uzyskać pożądane efekty.

Zdobienie paznokci hybrydowych jest sztuką i wymaga od nas przede wszystkim kreatywności i pomysłowości. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji – w tym wzorki na paznokcie hybrydowe modne w tym sezonie oraz polecane przez nas akcesoria ułatwiające pracę.

Zdobienie paznokci hybrydowych – wyzwanie i zabawa

Nail art stanowi połączenie zarówno zabawy, jak i wyzwania. Możesz mu sprostać, kompletując różne akcesoria do zdobień – jak między innymi lakiery hybrydowe z brokatem, różne pyłki, pędzelki oraz sondy, stempelki, szablony czy naklejki, a także elementy biżuteryjne.

Zdobienie paznokci wymaga nie musi wiązać się z koniecznością posiadania talentu malarki – wystarczy odrobina fantazji, znajomość trendów oraz dostęp do produktów ułatwiających zdobienie płytek na różne sposoby.

Modny manicure – jakie wzory są trendy?

Można bez problemu znaleźć stylizacje paznokci dla kobiet w każdym wieku, młodych, letnie i wiosenne wzory na paznokcie, a także inspiracje dla odważnych pań lub stawiających na minimalizm. Klasyką będą paski czy wzory geometryczne, panie lubiące zestawy z pazurem chętnie wykonają czaszki, modne są też zdobienia na różne okazje tematyczne – m.in. świąteczne czy ślubne.

Dla pań młodych paznokcie z efektem lustra na białym lakierze będą strzałem w dziesiątkę. Wiosną królują inspiracje florystyczne, a latem – m.in. słońce, drinki z palemką, owoce czy słodkości na pastelowym lub neonowym tle.

Uniwersalnym pomysłem na elegancki manicure – np. biznesowy – będzie też snake skin, czyli stylizacja inspirowana skórą węża albo water marble, czyli marmurkowe zdobienie. Polega ono na wkraplaniu po kolei lakierów do naczynia z wodą, które będą rozpływać się po powierzchni wody. Wykonaj jeszcze igłą wzór, a potem zanurzy paznokieć, a wzór przeniesie się na niego. Water marble w klasycznej formie sprawdzi się na co dzień i na ważne okazje, m.in. do pracy lub też na spotkanie rodzinne.

Czerp z naszych inspiracji i wykonuj modne stylizacje, które staną się ciekawym dodatkiem do Twoich stylizacji.