arysa.pl

moda, uroda, styl życia, dziecko

Kosmetyki do stylizacji włosów
Uroda

Kosmetyki do stylizacji włosów – TOP 3

Wybór kosmetyków do pielęgnacji oraz stylizacji włosów zależy od ich rodzaju oraz efektu, na jakim nam zależy. Każda z nas sięgnie po inne produkty, ale ich wybór oraz spektrum działania jest bardzo szerokie. Poniżej polecamy kilka wybranych przez nas produktów – jak m.in. puder do stylizacji włosów czy pianka. Zobacz i wybierz coś dla siebie.


 Pianka do włosów Marvel Mousse Kemon


 To kosmetyk o szerokim zastosowaniu. Pianka dodaje objętości i unosi włosy u nasady, a także skutecznie utrwala fryzurę oraz podkreśla skręt loków. Do wyboru są różne rodzaje tego produktu, a wybór odpowiedniej pianki do włosów jest kwestią kluczową dla prawidłowej pielęgnacji i stylizacji.


 Wybór konkretnej pianki zależy od rodzaju włosów oraz efektu, jaki chcemy osiągnąć. Do wyboru są pianki do włosów modelujące, zwiększające objętość, utrwalające czy unoszące włosy od nasady. Polecamy piankę zwiększającą objętość Marvel Mousse Kemon, która gwarantuje utrwalenie i objętość bez obciążania włosów. Poza tym ułatwia suszenie i układanie fryzury.


 Puder do włosów Artego Touch No Limits


 By uzyskać efekt uniesienia, sprawdzi się puder do stylizacji włosów. Jest to proszek z mikrocząsteczkami lub mikrowłóknem oblepiającymi włosy. Polecany przez nas puder do włosów marki Artego sprawi, że włosy będą unosić się u nasady, a fryzura będzie puszysta i bujna. Jeśli zależy Ci, by optycznie było ich więcej, wypróbuj go koniecznie – sprawdzi się podczas każdej stylizacji, także w przypadku cienkich włosów.


 W kilka chwil staną się bardziej puszyste. Warto stosować go razem z innymi produktami z serii Artègo Touch – to linia kosmetyków, które sprawiają, że włosy są zdrowe i błyszczące, a w dodatku łatwiejsze do układania. Dodatkowo puder sprawia, że włosy wydają się grubsze i mocniejsze. Nadaje też włosom plastyczność, dzięki czemu ułożyć je dosłownie w kilka chwil.


 Serum przeciw puszeniu się włosów Rica


 Na pewno stosujesz serum do twarzy, ale warto sięgnąć też po inny rodzaj tego kosmetyku. Serum do włosów zapewnia perfekcyjne wykończenie niesfornych kosmyków, a także zwalcza puszenie się i kręcenie włosów.


 Polecane przez nas serum marki Rica ułatwia zapanowanie nad kosmykami, które nie są podatne na zabiegi modelujące. Jego stosowanie pozwala uzyskać lśniącą, wymarzoną fryzurę. Kosmetyk marki Rica działa nawet podczas niesprzyjającej pogody i jest skuteczny w walce z problemem puszenia się.


 Dzięki niemu pasma będą mocniejsze, przestaną się plątać, staną się miękkie i bardziej podatne na układanie. Zobacz też inne kosmetyki z serii Rica Styling, które pomogą stworzyć dowolną stylizację.