arysa.pl

Arysa.pl – moda, uroda, styl życia, dziecko

Lifestyle Uroda

Domowe spa – najlepsze sposoby na relaks!

Dbanie o siebie i codzienna rutyna pielęgnacyjna wcale nie musi być nudna! Wiele osób traktuje to jako niemiły obowiązek, albo co gorsza w ogóle nie stosują się do zasad! Codzienna pielęgnacja powinna obejmować kilka etapów, a co więcej, powinna być dla nas chwilą wytchnienia i relaksem! Warto co jakiś czas wykonywać różne zabiegi pielęgnacyjne, które dodatkowo zadbają o nasze ciało i umysł. Oto kilka sprawdzonych sposobów na domowe spa! Z pewnością poczujesz się zrelaksowana, a jednocześnie zadbasz o swoje ciało!

Domowe spa dla naszego ciała – co warto przetestować?

Ostatnio bardzo popularne stało się szczotkowanie ciała. W tym celu należy kupić szczotkę z naturalnego włosia, która jest przeznaczona właśnie do szczotkowania na sucho. Przed wieczornym myciem się należy wykonać masaż ciała. Ruchami w kierunku serca szczotkujemy całe ciało. Taki zabieg pozwala pobudzić krążenie w ciele, a także zredukować cellulit i wygładzić skórę. Jest on też niezwykle przyjemny i relaksujący! Można powtarzać go np. dwa razy w tygodniu. Kolejny świetny sposób na relaks to masaż połączony z balsamowaniem naszego ciała. Warto postawić na aromatyczne kosmetyki, które działają na nasz zmysł zapachu i pozostawiają cudowną woń na całym ciele. Sprawdzone produkty znajdziesz na: http://salonurody-lochow.pl.

Domowe spa dla naszej twarzy – pełen relaks!

Przynajmniej raz w tygodniu warto nałożyć na twarz maseczkę. Do wyboru mamy naprawdę całą masę produktów. Mogą być to maski w płachcie, glinki, żelowe, algowe i wiele, wiele innych. Każda z nich ma inne działanie i może dać nam inny sposób relaksu. Nadchodzi lato, więc polecamy przetestować maski chłodzące. Świetnie sprawdzą się po opalaniu oraz w upalne dni. Maska algowa da Ci niezwykłe ukojenie, a jednocześnie jest idealna do lepszego wchłaniania produktów aktywnych jak np. serum. Wystarczy nałożyć je przed maską. Koniecznie spróbuj tego na swojej cerze! Pamiętaj także o codziennym masażu. Możesz wykorzystać do tego specjalne akcesoria, ale także swoje dłonie!

Zadbaj o relaks, ale i odpowiednią pielęgnację!

Jeśli chcesz cieszyć się promienną, zdrową i młodą cerą, to konieczna jest systematyczna i odpowiednia pielęgnacja. Musisz słuchać swojej skóry i dbać o nią! Tyczy się to nie tylko twarzy, ale także całego ciała, a także włosów! Pamiętaj, aby zawsze obserwować, co dobrze działa na Ciebie, a co jednak się nie sprawdza. Dobrana pielęgnacja potrafi czynić cuda!