arysa.pl

moda, uroda, styl życia, dziecko

wesele zimą na Pomorzu
Lifestyle

Dlaczego warto zorganizoać wesele zimą na Pomorzu?

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Uroczystość weselna podkreśla wagę wejścia na nową drogę życia, a także pozwala podzielić się radością z najbliższymi i przyjaciółmi. Pomysły na formę oraz miejsce organizacji wesela są bardzo różne. Coraz większą popularność uzyskują jednak pomorskie wesela organizowane zimą.

Wesele na pomorzu

Przygotowanie wesela to wyzwanie wymagające dużego wysiłku. Przyszli małżonkowie zawsze chcą, aby był to wyjątkowy i piękny dzień, który zapamiętają do końca życia. Wiele osób liczy na sprzyjającą aurę w okresie wiosennym lub letnim, ale nie jest to regułą. Ulewny deszcz lub burza może zniweczyć marzenia o idealnym dniu. Wbrew pozorom doskonałe wesele można urządzić także zimą. Jest to pora roku, która sprzyja romantycznym spacerom w śnieżnobiałym otoczeniu natury.

Możliwości i zimowe ograniczenia

Każda pora roku daje możliwości i stawia wiele wyzwań. Podczas zimy Państwo Młodzi muszą brać pod uwagę ograniczony dostęp do świeżych kwiatów oraz szybki czas zapadania zmroku. Zimowe wesela są kojarzone najczęściej ze świętami Bożego Narodzenia i Sylwestrem, termin można jednak wybierać bardziej swobodnie. Śnieg tworzy romantyczną atmosferę i można to wykorzystać zarówno podczas karnawału, jak i w czasie Walentynek.

Pomorskie wesela w Gdańsku

Gdańsk jest jednym z najpiękniejszych miast w Polsce. Przyciąga do siebie nie tylko architekturą i historią, lecz także pejzażami i przyjazną atmosferą. Dlatego wielu przyszłych małżonków decyduje się na organizację wesela w tym regionie Polski. Jednym z najlepszych miejsc przeznaczonych do przyjęcia gości jest Restauracja Filharmonia. Można tutaj przygotować pomorskie wesele we wspaniałych przestronnych salach z widokiem na Motławę i gdańską Starówkę.

Restauracji Filharmonia – wesele na Pomorzu

Restauracja Filharmonia jest zlokalizowana w budynku Polskiej Filharmonii Bałtyckiej. Oferowane są tutaj sale weselne o zróżnicowanej wielkości. Możliwe są do wynajęcia wnętrza mieszczącego od 20 do nawet 126 osób, a także osobnej sali przeznaczonej do tańczenia. Sale mieszczące się w Restauracji Filharmonia pozwalają cieszyć się pięknym widokiem na Stare Miasto i Motławę. Oferta obejmuje także organizację wesela w Centrum Stoczni Gdańskiej lub pod dachem hali namiotowej w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta. Dzięki temu jest to propozycja dla każdej Pary Młodej, bez względu na rozmiar i charakter przyjęcia weselnego.

Zimowe wesele w Gdańsku

Zimowe wesele Gdańsk może zostać uzupełnione o eleganckie dodatki. Warto zdecydować się na wstawienie bukietów kwiatów do kryształowych wazonów, a także przygotowanie zawieszek w kształcie sopli lodu. Na przyjęciu można przewidzieć pokaz rzeźbienia w bryłach lodu, kulig, lepienie bałwana lub przejażdżkę saniami. Menu powinno uwzględniać napoje i koktajle rozgrzewające, a także pyszne dania regionalne zawierające ryby morskie. Dzięki temu wesele Gdańsk będzie miało wyjątkową oprawę i atmosferę, która będzie wspominana przez gości przez długie lata.