arysa.pl

moda, uroda, styl życia, dziecko

zegarki Omega
Zakupy

Czym charakteryzują się zegarki Omega?

Na zegarmistrzowskim rynku istnieje wiele marek, a wśród nich znajdują się również takie, które działają nawet od ponad wieku i cały czas cieszą się niesłabnącą popularnością. Jest tak w przypadku szwajcarskich zegarków Omega – klienci od lat darzą je zaufaniem i chętnie sięgają po najnowsze modele.

To jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na świecie. Zawdzięcza to przede wszystkim dbałości o detale i osiągniętej renomie. Poniżej przybliżamy najważniejsze cechy tych zegarków.

Niezawodna technologia

Szwajcarskie zegarki uchodzą za doskonałe, a to dlatego, że muszą spełniać ściśle określone standardy. Trzymanie się zasad dotyczących produkcji pozwala zegarkom Omega od lat zaliczać się do luksusowych towarów, na które mogą pozwolić sobie nieliczni.

Zegarki te zasilane są mechanizmem kwarcowym, mechanicznym lub automatycznym w zależności od konkretnego modelu. Dodatkowe mechanizmy, które mogą się w nich znajdować to np.: moonphase, chronograf, tourbillion i kalendarz wieczny. Wybrane zegarki są wodoszczelne nawet do 60 BAR, a materiały, z których powstają są najwyższej jakości. Topowe elementy pozwalają wyprodukować bezbłędnie działające zegarki.

Eleganckie kolekcje dla kobiet i mężczyzn

Wszystkie zegarki Omega nie tylko działają precyzyjnie, ale również doskonale wyglądają. Na tarczy, pasku czy bransolecie nie ma przypadkowych elementów – każdy detal jest starannie przemyślany. Jest tak zarówno w przypadku kolekcji zagarków damskich, jak i męskich. Wystarczy tylko jedno spojrzenie na dowolny zegarek tej marki, aby wiedzieć, że jest on nie tylko zaprojektowany przez profesjonalistów, ale i wykonany tak, aby służyć właścicielowi latami.

zegarek

Kolekcje stworzone dla kobiet to: De Ville, Constellation oraz Seamaster. Oprócz tego, że są one funkcjonalnym dodatkiem, to zegarki Omega mogą stać się także wymarzonym rodzajem biżuterii. Na uwagę zasługują zwłaszcza modele, które zostały subtelnie wzbogacone o diamenty – w końcu chyba każda kobieta kocha kamienie szlachetne.

Natomiast zegarki Omega dla mężczyzn należą do kolekcji: Specialities, Constellation, Seamaster, De Ville, Speedmaster i Shooting Stars. Każda seria posiada swoje cechy charakterystyczne, np. Speedmaster ma nieco bardziej sportowy charakter niż pozostałe eleganckie zegarki. Należy jednak zaznaczyć, że wszystkie ekskluzywne modele będą pasować do garnituru i biznesowego spotkania, jak i codziennej koszuli podczas wyjścia z rodziną czy przyjaciółmi.

Na etapie projektowania wszystkich zegarków Omega zadbano o to, aby tarcza była czytelna i z łatwością można było odczytywać z niej godzinę. Każdy z modeli reprezentuje sobą najwyższą jakość wykonania. Jeżeli więc zastanawiasz się, czy warto posiadać zegarek tej marki – przedstawione powyżej cechy charakterystyczne powinny przekonać Cię do podjęcia tej decyzji.

Materiał zewnętrzny