arysa.pl

Arysa.pl – moda, uroda, styl życia, dziecko

oteliki samochodowe
Lifestyle

Cybex – nowoczesne wózki i foteliki samochodowe

Rodzice, którzy kupują foteliki samochodowy czy wózek spacerowy dla swojego dziecka patrzą na różne elementy. Dla niektórych najważniejsze jest bezpieczeństwo ich pociechy, inni w pierwszej kolejności zwracają uwagę na wygląd przedmiotów. Jeśli jesteś tym typem, dla którego ważne są oba te aspekty, powinieneś sprawdzić ofertę firmy Cybex.

Czym wyróżnia się Cybex

To marka, która stawia na innowacje. Ma nawet w firmie specjalny dział, który zajmuje się tym tematem. To jakie funkcje posiada, wydawałoby się, zwykły fotelik czy wózek spacerowy, jest niesamowite.

Fotelik samochodowy Cybex

Marka stawia przede wszystkim na zwiększenie bezpieczeństwa dziecka. Między innymi, dlatego foteliki samochodowe umożliwiają przewóz dziecka tyłem do kierunku jazdy, aż do 4 roku życia. W przypadku zderzenia czołowego, dziecko siedzące tyłem, nie dozna nadmiernych obrażeń, ponieważ siła uderzenia będzie równomiernie rozprowadzona po foteliku. Jeśli maluch siedzi przodem, ryzyko uszkodzeń jest o wiele większe.

Fotelik Cybex może być wyposażony w opatentowaną przez firmę (wspomniana innowacyjność) osłonę tułowia. Jest to alternatywa dla osób z mniejszymi autami.

Każdy fotelik samochodowy Cybex jest stworzony tak, aby dbać o bezpieczeństwo dziecka. Nie sposób opisać tutaj wszystkich zastosowanych w nich funkcji. Dlatego przed zakupem konkretnego wariantu, warto porównać ze sobą kilka modeli. Z pewnością każdy rodzic znajdzie to, co jest dla niego najważniejsze.

Wózek Cybex

Wózek spacerowy znajduje się w każdym domu, w którym jest małe dziecko, potrafiące już siedzieć. Jest on niezbędny, dla przyjemniejszego życia malucha i jego rodziców. Wózek Cybex oprócz nowoczesnych rozwiązań np. ułatwiających zasypianie dziecka, odznacza się stylowym designem. Nie tylko kobiety zwracają na to uwagę. Dla ojców jest to równie ważne.

Oprócz tego, że Ty będziesz cieszyła się pięknym wózkiem, dziecko bez przeszkód będzie mogło podziwiać widoki. Nawet wtedy, gdy teren, po którym jedzie wózek nie jest zbyt równy. Zapewniają to odpowiednio dobrane kółka wózków oraz ich amortyzacja.

Wózki są bardzo praktyczne. Łatwo się je składa, co umożliwia szybkie spakowanie do auta i wyruszenie w podróż. Dodatkowo każdy model posiada pojemy kosz pod siedziskiem dziecka. Można w nim przewozić zakupy lub torbę podróżną.

Nowoczesne rozwiązania

Nieszablonowe techniki zabezpieczenia dziecka, wykorzystywane w produktach marki Cybex, stanowią bardzo dużą zaletę, na którą zwracają uwagę rodzice. Z tego powodu w naszym sklepie znajdziesz wiele modeli fotelików samochodowych i wózków spacerowych tej firmy.