arysa.pl

moda, uroda, styl życia, dziecko

Bazy i topy do manicure
Uroda

Bazy i topy do manicure – co wybrać?

Dlaczego manicure hybrydowy jest tak trwały? Sekretem jest dobra baza oraz top, dlatego starannie dobieraj te produkty. Poniżej polecamy kilka preparatów, które sprawią, że stylizacja będzie zachwycać nawet do 3 lub 4 tygodni!

By wykonać perfekcyjny manicure, musisz skompletować kilka produktów – sam lakier hybrydowy to za mało. Niezbędna jest także baza, płyn lub zestaw do zmywania stylizacji oraz top Silcare, Victoria Vynn czy Semilac. Poniżej nasze rekomendacje baz i topów – sprawdź, w co warto zainwestować, kompletując zestaw do hybryd.

Baza do hybrydy – nasz wybór

Na trwałość stylizacji hybrydowej wpływa innowacyjny skład lakierów, ale też innych preparatów. Bardzo ważną rolę pełni m.in. baza oraz top do paznokci. Oba te produkty mają bezpośredni wpływ na trwałość manicure. To od nich w dużym stopniu zależy, jaki uzyskamy efekt i na jak długo. W sklepach jest wiele różnych baz i topów – jaką zatem wybrać i czym kierować się podczas zakupu?

Victoria Vynn Mega base hard & long nails CLEAR. Wielozadaniowa baza hybrydowa została opracowana do użytku w systemie PURE i GEL POLISH. Pozwala na skuteczną i udaną rekonstrukcję zniszczonej płytki paznokcia, a także jej przedłużenie. Poprawia kondycję płytki, wzmacnia paznokcie i pozwala na pełną kontrolę podczas nakładania produktu. Jej konsystencja gwarantuje wygodną aplikację, bez obaw o m.in. zalanie skórek.

Molly Lac – baza Base S.O.S. Antidotum. To świetne rozwiązanie dla paznokci zniszczonych, cienkich jak pergamin i miękkich. Jest one oparta na innowacyjnej formule – łączy zarówno właściwości cechy lakieru hybrydowego, jak i żelu budującego. Jej konsystencja pozwala nadbudować płytkę, naprawić, a także przedłużyć. Gwarantuje trwałość manicure aż do 21 dni.

Top do hybrydy – nasze rekomendacje

Top Silcare. Top coat hybrydowy marki Silcare świetnie pokrywa zdobienie i zabezpiecza je przed odpryskiwaniem. Nie pozostawia też na płytce lepkiej warstwy dyspersyjnej. To idealny sposób na wykonanie oryginalnego zdobienia w kilka chwil. Nie musisz też sięgać po odtłuszczacz, co skraca czas wykonania stylizacji.

Top NTN. Kolejny top bez przemywania, których chcemy polecić, to produkt marki NTN. Pozwala wykonać wspaniałą hybrydę, która utrzyma się aż do 21 dni bez odprysków i uszkodzeń. Nabłyszczający top ma konsystencję o średniej gęstości, zadba o komfort pracy i stworzy doskonałą taflę na paznokciu. Dodatkowo wyróżnia go specjalna formuła soak off, która stanowi gwarancję prostego usuwania produktu każdym preparatem z acetonem.