arysa.pl

moda, uroda, styl życia, dziecko

cechy nakładek ortodontycznych
Zdrowie

4 cechy nakładek ortodontycznych, które pokochali pacjenci

Nakładki ortodontyczne to nowoczesne rozwiązanie, które zaczyna wypierać aparaty stałe. Zarówno pacjenci, jak i specjaliści chwalą sobie ich stosowanie. Dlaczego mają one szansę zmienić sposób, w jaki myślimy o leczeniu ortodontycznym? Przeczytaj i dowiedz się, co skłoniło wiele osób do ich kupienia i jakie posiadają zalety!

Nakładki ortodontyczne to oszczędność czasu i pieniędzy

Nowoczesność nakładek Hello Smile przejawia się nie tylko w technice wykonania, lecz również podejściu do zasobów klienta – zarówno pieniędzy, jak i czasu. Oszczędność jest słowem, za pomocą którego można opisać ich specyfikę. W jaki sposób się ona przejawia?

Brak wizyt kontrolnych

Leczenie przy użyciu nakładek nie wymaga regularnych wizyt w gabinecie dentystycznym. To duża oszczędność czasu i pieniędzy klienta. Właśnie z tego powodu ceny terapii przy ich użyciu są często niższe niż w przypadku tradycyjnych aparatów. Koszt usługi bardzo maleje, gdy pominie się ceny wszystkich konsultacji. Pacjenci wybierający wysokiej jakości nakładki ortodontyczne są w komfortowej sytuacji – kompleksowo opracowany plan leczenia pozwala im uzyskać świetne i długotrwałe efekty, przy jednoczesnej oszczędności pieniędzy i czasu. Jak to możliwe? Często sami mogą dokumentować postępy leczenia za pomocą wykonanych w domu zdjęć!

Oczywiście należy pamiętać, że nie wszystkie wady mogą zostać wyleczone przy użyciu nakładek – w przypadkach poważnych schorzeń, terapia musi odbywać się przy wykorzystaniu aparatu stałego. 

Krótszy czas leczenia

Wiele osób zniechęca długi okres leczenia przy użyciu tradycyjnego aparatu. Dobrą informacją dla nich będzie fakt, że nakładki pozwalają uzyskać efekty szybciej. Już po kilku miesiącach widać wyraźne skutki ich stosowania. Oznacza to, że Twój wymarzony uśmiech jest możliwy do uzyskania szybciej niż kiedykolwiek wcześniej!

Leczenie nakładkami ortodontycznymi oznacza komfort

Nakładki ortodontyczne to rozwiązanie zapewniające pacjentom większe poczucie komfortu w kilku aspektach. Tradycyjne aparaty cechuje inwazyjność i przeszkadzają w wielu codziennych czynnościach. W przypadku nakładek, sytuacja ma się zupełnie inaczej.

Wygoda

Osoby noszące aparaty stałe mają trudności z jedzeniem wielu dań. Trudniej jest im również zachować właściwą higienę jamy ustnej. Na szczęście, sytuacja wygląda inaczej podczas korzystania z nakładek. Są one zdejmowane, więc można spożywać posiłki w ten sam sposób, co inne osoby. Ułatwia to również utrzymanie nakładek w czystości – nie brudzą się pokarmem w tym samym stopniu co aparaty i można dokładnie usunąć z nich wszelkie zanieczyszczenia.

Innym aspektem jest prostota samego rozpoczęcia leczenia – zaprojektowanie nakładek wiąże się jedynie z wykonaniem szybkiego i bezbolesnego skanu 3D, a nie uciążliwego wycisku. Pacjent może zapomnieć o potrzebie trzymania w ustach masy plastycznej i gipsowych odlewach – wszystko odbywa się tak, aby zapewnić mu maksymalny komfort.

Dyskrecja

Dążenie do Twojego wymarzonego uśmiechu nie musi oznaczać potrzeby noszenia rzucającego się w oczy aparatu. Możesz mieć pełną kontrolę nad własnym wyglądem, jeśli zdecydujesz się na przezroczyste nakładki ortodontyczne. Są one o wiele mniej widoczne niż aparat, więc wiele osób nawet ich nie zauważy. To duża zaleta dla każdego, kto ceni sobie posiadanie pełnej kontroli nad własnym stylem.

Nakładki ortodontyczne Hello Smile to nowa jakość, jeśli chodzi o środki uzyskania pięknego uśmiechu.Teraz mogą być również kupione na raty 0%! Daj im szansę, a szybko zapomnisz o starych i uciążliwych aparatach sprzed lat, nie wydając przy tym fortuny!